Filmowanie z lou paka, filmy z dronaNajlepsze filmy z powietrza

Filmy z drona stają się dla klientów nowym wymiarem uwieczniania i pokazywania najważniejszych chwil swojego życia. Firmy, instytucje, miasta, chcąc pokazać swoje walory otrzymują wspaniałe narzędzie promocyjne.

Filmy  z drona

Filmy wykonujemy dronem Inspire 1 Pro, dostarczonego od lidera rynku “bezzałogowców” firmy DJI. Kamera wyposażona jest w matrycę Micro 4/3, która umożliwia robienie zdjęć w rozdzielczości 16 mpx i nagrywanie filmów o rozdzielczości do 4K .Kamera pozwala na montaż dodatkowych filtrów np. polaryzacyjnego, których zadaniem jest poprawa jakości materiału nagrywanego z drona. Dzięki 13 stopniowej regulacji dynamiki tonalnej obszary zacienione i naświetlone cechuje wyjątkowa czystość obrazu.

Cały zestaw wraz z obiektywem (wymiennym) osadzony jest na stabilizatorze drgań zwanym gimbalem. Stabilizuje on obraz w trzech osiach dając doskonałą ostrość i płynny czysty obraz.

Filmy 4K

Rozdzielczość 4K charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. Dron DJI Inspier pro umożliwia nagrywanie materiału w następujących rozdzielczościach :

 UHD: 4096×2160 (24/25p); 3840×2160 (25/30p); 2704×1520 (25/30p).

Materiał wideo w wersji standardowej dostarczamy Państwu w wersji surowej bez obróbki. Na, życzenie klienta dokonujemy również montażu wideo.

Filmy z imprez okolicznościowych

Dzięki filmom z drona najważniejsze chwile w życiu zawsze będą mile wspominane. Filmowanie ślubów, wesel z drona staje się bardzo popularne i powoli staje się jednym ze standardowych elementów każdej uroczystości. Dzięki nim mogą Państwo pokazać całemu światu swoje święto publikując krótkie filmiki w mediach społecznościowych. Podążaj z duchem czasu i wyprzedzaj innych, a twoja popularność na pewno wzrośnie!

 

Najlepszy marketing dla firm, filmowanie z drona

Filmy z drona podnoszą wizerunek medialny firmom, hotelom, miastom gminom. Dzięki krótkiemu filmowi z drona możemy szybko wyróżnić się w Internecie. Miasta, ośrodki wczasowe z rejonów turystycznych ukazują zainteresowanym  swoje unikalne walory. Dzięki takiej promocji Klient będzie miał ułatwiony wybór. Bądź popularniejszy od sąsiada, bądź pierwszy w wyścigu po klienta, zwiększ swoje szanse dzięki reklamie z powietrza!